Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Blooma

Marka Blooma dostarcza przedmioty, które sprawiają, że ogród jest piękny i zarazem funkcjonalny. Korzystając z mebli ogrodowych i rozmaitych dodatków, będziesz mógł wypocząć na świeżym powietrzu. Wszystkie produkty wykonano z materiałów, które są odporne na działanie opadów atmosferycznych.

Szeroka oferta mebli ogrodowych Blooma pozwala dobrać komplet idealnie dopasowany do stylu ogrodu czy tarasu. Dostępne są stoły w różnych rozmiarach, a także różnorodne siedziska – fotele, sofy i leżaki. Można w nich wygodnie spędzać ciepłe popołudnia od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Latem ogród jest idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi, grillowanie czy garden party. W upalne dni przed słońcem uchronią Was efektowne parasole i markizy, a większe przyjęcie możesz zorganizować korzystając z pojemnych namiotów – dzięki nim pogoda nie zepsuje zabawy!

Wśród produktów Blooma znajdziesz wiele grilli. Z łatwością wybierzesz spośród nich ten, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom. Dostępne są niewielkie ruszty, bardzo dobrze nadające się do wykorzystania na tarasie. Większe grille posiadają różne kształty palenisk, są często również wyposażone w praktyczne pokrywy. Możesz dobrać ruszt, na którym zmieszczą się przysmaki dla rodziny oraz znajomych.

Korzystając z produktów Blooma ozdobisz także przestrzeń dookoła domu. Przydadzą się do tego doniczki w wielu rozmiarach i kolorach, pasujące do wystroju tarasów i balkonów. Do mebli Blooma dopasowane są kolorowe poduszki, które możesz zmieniać, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.