Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Blyss

Produkty marki Blyss są przeznaczone do ogrzewania i chłodzenia powietrza. Dzięki tym urządzeniom i akcesoriom sprawisz, że w domu będzie panowała przyjemna atmosfera oraz zawsze odpowiednia temperatura. Osiągniesz to korzystając z grzejników, klimatyzatorów i wentylatorów Blyss.

Gdy na dworze jest chłodno i deszczowo, miło jest spędzać czas przy rozpalonym kominku. Marka Blyss dostarcza szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do konserwacji i utrzymywania paleniska w czystości. Zestawy zawierające pogrzebacz, łopatkę, miotełkę i inne praktyczne narzędzia, są sprzedawane wraz ze stylowymi stojakami, które pasują do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. W ofercie marki dostępne są również wentylatory przeznaczone do rozprowadzania po budynku ciepłego powietrza i odprowadzania zużytego na zewnątrz.

Zimna podłoga w łazience to zmora wielu osób. Aby zawsze stawiać stopy na ciepłych płytkach po kąpieli lub prysznicu, zainstaluj ogrzewanie podłogowe. Marka Blyss oferuje zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu, które z łatwością zamontujesz przed położeniem glazury.

Chłodne powietrze w czasie upałów zapewniają klimatyzacja oraz wentylatory. W gorące dni wysoka temperatura często przeszkadza w pracy oraz w wykonywaniu codziennych obowiązków. Możesz tego uniknąć wybierając klimatyzację Blyss – do wyboru masz urządzenia stacjonarne i przenośne, co sprawia, że możesz dobrać odpowiednie do danego pomieszczenia. Powiew chłodnego powietrza dają także wentylatory, które można wygodnie przestawiać w zależności od aktualnych potrzeb.