Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Colours

Produkty marki Colours służą estetycznemu wykończeniu wnętrz. W ofercie dostępne są materiały do układania na posadzkach, farby i wiele dodatków, które komponują się ze sobą oraz sprawiają, że puste ściany stają się domem. Korzystając z produktów Colours nadasz pomieszczeniom indywidualny styl oraz zyskasz trwałe wykończenie.

Wśród produktów Colours znajdziesz materiały wykończeniowe przeznaczone na posadzki. Możesz wybierać między wieloma płytkami w rozmaitych kolorach i wzorach. Dostępne są na przykład modne mozaiki, które dobrze sprawdzą się również jako dekory i wykończenie wanny. Jako podłogę w pokojach polecamy panele imitujące różne gatunki drewna. Panele podłogowe Colours są odporne na ścieranie i będą długo służyć.

Marka Colours oferuje również farby w kolorach zgodnych z najnowszymi trendami. Wśród nich znajdują się emulsje przeznaczone do pomieszczeń wilgotnych – kuchni i łazienek, odporne na wodę i przepuszczające parę wodną. Do innych wnętrz możesz wybrać farby zmywalne, wytrzymałe na ścieranie. Jeśli nie znalazłeś w ofercie wymarzonego koloru, to skorzystaj z pigmentów do farb. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskasz niepowtarzalny odcień.

Zakładając rolety i zawieszając zasłony na karniszach ograniczysz dostęp światła do pomieszczeń, a także nadasz wnętrzu indywidualny styl. Dodaj do niego także lampy z oferty Colours – do wyboru masz kinkiety, plafony i wiszące abażury. Na koniec ułóż na sobie i fotelach dekoracyjne poduszki, które świetnie się prezentują i skłaniają do odpoczynku.