Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Diall

Diall to marka oferującą szeroki wybór narzędzi i akcesoriów potrzebnych w czasie remontów, prac konserwatorskich w ogrodzie oraz do majsterkowania. Między innymi dostarcza wyroby niezbędne do malowania, ułatwiające wstępne przygotowanie ścian, a także nakładanie emulsji. Ponadto w asortymencie dostępne są elementy instalacji elektrycznej, oświetleniowej i wiele dodatkowych akcesoriów.

Podczas remontu możesz skorzystać z klejów i masy szpachlowej Diall. Przydatny będzie także preparat do usuwania starych tapet. Farby i lakiery wygodnie nałożysz pędzlami i wałkami przystosowanymi do różnych typów farb. Stare emulsje możesz zmyć odpowiednimi środkami, aby położyć nową warstwę. Diall to także kolorowe fugi i dystansery ułatwiające uzyskanie równych szczelin podczas układania glazury. Rozmaite szczeliny w wilgotnych pomieszczeniach możesz wypełnić sylikonem sanitarnym, który jest odporny na rozwój grzybów i pleśni.

Wykonując instalację elektryczną skorzystaj z szerokiej oferty gniazd i łączników Diall. Dostępne są w różnych kolorach i można do nich dopasować ramki w nowoczesnych kształtach, które estetycznie prezentują się na ścianach. Marka Diall dostarcza także elementy służące do montażu oświetlenia, na przykład transformatory, oprawy halogenowe i duży wybór żarówek. W ofercie znajdziesz żarówki energooszczędne, halogenowe oraz LED.