Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Form

W ofercie marki Form dostępne są rozmaite produkty przeznaczone do przechowywania. Można je wykorzystać w domach oraz w sklepach, magazynach czy warsztatach. Marka dostarcza rozwiązania, które są dopasowane do różnych potrzeb. Form proponuje system szaf, regały i estetyczne pojemniki o dużej pojemności, pasujące do wnętrz o rozmaitym wystroju.

Garderobę Form możesz z łatwością przystosować do wielkości wnętrza, a także swoich wymagań. System szaf tej marki składa się ze stelaży, które samodzielnie wypełnia się szufladami, wieszakami i innymi elementami. Zaprojektowane przez Ciebie wnętrze garderoby będzie doskonale spełniać swoją funkcję – wiesz najlepiej, ile potrzebujesz półek czy szuflad. Szafa może być zamykana drzwiami przesuwnymi lub na zawiasach, dostępne są drzwi imitujące różne gatunki drewna i wyposażone w lustra.

Regały marki Form sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, w którym potrzebna jest przestrzeń do przechowywania dużych i ciężkich przedmiotów. Meble nadają się doskonale do warsztatów, magazynów, sklepów oraz jako wyposażenie piwnic i strychów. Wysokość półek jest regulowana, dzięki czemu sam możesz zdecydować, ile miejsca jest potrzebne na danym poziomie. Półki wyróżniają się dużą wytrzymałością, dzięki czemu można na nich umieszczać ciężkie przedmioty o dużych gabarytach.