Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Geom

Produkty marki Geom to głównie stolarka okienna i drzwiowa. Oferowane wyroby wyróżniają się estetycznym wykonaniem według projektów zgodnych z najnowszymi trendami. Drzwi wewnętrzne dostępne są w wielu modelach, które komponują się z wnętrzami o różnym charakterze. Okna dachowe i przeznaczone do nich akcesoria ułatwią Ci estetyczne wykończenie poddasza.

Stolarka drzwiowa Geom wyróżnia się nowoczesną stylistyką. Drzwi i futryny są pokryte trwałą okleiną, imitującą różne gatunki drewna, co świetnie pasuje do paneli podłogowych. Wśród proponowanych modeli znajdziesz drzwi pełne oraz z przeszkleniami, pasujące do pokojów, łazienek i innych pomieszczeń. Elementy konstrukcyjne oferowane przez markę są idealnie dobrane kolorystycznie do drzwi, dzięki czemu otrzymujesz zestaw, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą. Geom oferuje również przesuwane szklane panele, prezentujące się nowocześnie. Dostępne są gładkie tafle szkła oraz z piaskowanymi wzorami.

Na poddasza polecamy okna dachowe Geom. Wykonano jest z zastosowaniem najnowszych technologii, dzięki czemu dobrze chronią wnętrze przed wilgocią, stratami ciepła, a także nie skrapla się w nich para wodna. Szczelne pakiety szybowe zapewniają izolację termiczną oraz akustyczną, co przekłada się na odpowiednią temperaturę i ochronę przed hałasami z zewnątrz. Do okien połaciowych dopasowane są praktyczne rolety, które pozwalają osłonić poddasze przed światłem słonecznym.