Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

MacAllister

Marka MacAllister specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych elektronarzędzi i niezbędnych akcesoriów. Jej wyroby to narzędzia ręczne przeznaczone do wykonywania remontów i majsterkowania oraz do prac ogrodniczych. Oferta marki jest skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się przeprowadzaniem renowacji, a także do osób pragnących samodzielnie zadbać o swój dom i jego otoczenie.

Narzędzia stołowe MacAllister to precyzyjne przecinarki. Służą do równego cięcia drewna i przycinania glazury, aby dopasować jej fragmenty do konkretnej powierzchni. Do pilarek stołowych dostępne są wymienne piły, dzięki którym będziesz zawsze wykonywać proste cięcia. W czasie remontów przydatne są wiertarki i wiertarki udarowe, pozwalające sporządzać bruzdy pod instalacje, łączyć płyty budowlane i wykonywać otwory. Do codziennego użytku domowego przydają się również wkrętarki akumulatorowe, które można wygodnie przenosić w dowolne miejsca i tam przeprowadzać niezbędne prace.

MacAllister posiada w ofercie wiele urządzeń ułatwiających dbanie o ogród. Glebogryzarka pozwala na przygotowanie dużego obszaru przed założeniem uprawy lub wysianiem trawnika. Będzie przydatna nie tylko w ogrodzie, ale także w małym gospodarstwie rolnym. Do napowietrzania gleby polecamy aerator – po użyciu tego urządzenia zasiana trawa i inne rośliny będą bujniej wzrastać. MacAllister dostarcza również kosiarki i podkaszarki, dzięki którym skosisz trawę w najdalszym zakątku działki.