Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Magnusson

Szeroki wybór narzędzi ręcznych oferuje marka Magnusson. Artykuły tego producenta znajdą zastosowanie w każdym warsztacie i garażu. Doskonale nadają się także do domowej skrzynki narzędziowej, zawierającej przedmioty do bieżących napraw. Magnusson to marka, która zadowoli profesjonalnych mechaników, entuzjastów majsterkowania i osoby zajmujące się rękodziełem.

Magnusson oferuje gotowe zestawy narzędzi w funkcjonalnych skrzynkach. Jeśli chcesz skompletować wyposażenie warsztatu, to zestaw kluczy nasadowych, bitów, nasadek czy wkrętaków powinien Cię zainteresować. Narzędzia posiadają wygodne uchwyty, które trzymają się pewnie nawet w dłoni ubranej w rękawice ochronne. Zestawy narzędzi w większości sprzedawane są w skrzynkach lub walizkach, doskonale nadających się do przechowywania i transportu. Opakowania ułatwiają również zachowanie porządku w warsztacie.

Oprócz dużych zestawów narzędzi, marka Magnusson oferuje pojedyncze artykuły. Dzięki temu możesz dokupić tylko jeden potrzebny w danym momencie element lub samodzielnie skompletować zawartość skrzynki narzędziowej. Do wyboru masz różne rodzaje wkrętaków, kluczy i szczypiec w rozmaitych rozmiarach. Osobno możesz również dokupić wielopoziomową skrzynkę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego.