Sklep Budowlany Castorama: Warszawa ul. Głębocka 15a

Verve

Produkty z serii Verve są przeznaczone do prac ogrodniczych. Wyroby tej marki to narzędzia elektryczne, ręczne oraz nawozy i nasiona, potrzebne do dbania o roślinność. Z produktów Verve mogą korzystać profesjonalni ogrodnicy i architekci krajobrazu, a także wszyscy, którzy samodzielnie opiekują się swoim ogrodem czy działką.

Projektanci narzędzi ręcznych Verve zadbali o to, aby wygodnie się nimi pracowało. Przyrządy są wyposażone w ergonomiczne rączki, dobrze układające się w dłoni. Sekatory zostały wykonane w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz dobrać narzędzie o odpowiedniej wielkości do rodzaju wykonywanej pracy. Ponadto dostępne są sekatory z regulowaną długością uchwytów, umożliwiające dotarcie do trudno dostępnych miejsc, na przykład wysoko rosnących gałęzi.

W ofercie Verve znajdziesz specjalistyczne nawozy i gleby przystosowane do hodowli konkretnych gatunków roślin. Odpowiednie zakwaszenie oraz składniki odżywcze sprawią, że trawa oraz kwiaty będą pięknie rosnąć, a drzewka owocowe dadzą zdrowe plony. Wśród nasion murawy Verve znajdziesz rozmaite odmiany, które stworzą w ogrodzie zdrowy, zielony dywan.

Verve to również rozwiązania przeznaczone do nawadniania. Długie węże umieszczono na wygodnych rolkach, dzięki czemu nie plączą się i wygodnie się je zwija po podlewaniu. Dostępne są również rozmaite szybkozłączki, pozwalające na wygodne podłączenie kilku odcinków węża ogrodowego. Pistolety z regulacją natężenia strumienia ułatwiają dostosowanie go do potrzeb konkretnych roślin. Możesz również skorzystać z automatycznych zraszaczy, które wykonają część pracy za Ciebie.